הדיגיטל מגיע לתחום הלוגיסטי, הכירו את FRITZ CONTROL

הרף החדש שבו חברות לוגיסטיות חייבות לעמוד, יצר ביקוש טבעי לפתרונות דיגיטליים, בין היתר תוכנת מעקב אחר הטיפול בשרשרת האספקה והרכש. קבוצת FRITZ, המובילה חדשנות בתחומי הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה, פיצחה את הצד הטכנולוגי והקימה מערכות המשדרגות פלאים את השירות ללקוחותיה.

תוכנות דיגיטליות אינן זרות לנו ונחשבות לשיא הטכנולוגיה. אנו מזמינים אוכל מאפליקציית שליחויות ויכולים לעקוב אחר השליח ולראות אותו דוהר לכיווננו, ואפילו יכולים לראות היכן הילדים שלנו מסתובבים. אם כך, אין שום סיבה שחברות לוגיסטיות ובעלי עסקים לא יראו את הליך שרשרת האספקה שלהם , החל מפרטי ההפלגה של הסחורה, המסמכים הרלוונטיים דרך כל התהליך שהסחורה עוברת עד הגעתה למחסני החברה וגם אחר כך בקליטה במחסן, בניפוק ללקוח ובמעקב עד הגעה ללקוח ומסירת הסחורה לידיו. מעקב זה מאפשר קבלת מבט על, מכל מקום דרך כל מחשב או מובייל ובכל זמן על כל שרשרת האספקה. בצורה כזו הלקוח יכול להתנהל בצורה יעילה, להיות בשליטה על הנעשה וכמובן לבצע התאמות במהירות.

– FRITZ CONTROL ה-ג׳י.פי.אס בתחום הלוגיסטיקה
הראשונה שהביאה את מערכת המעקב היא קבוצת FRITZ, שהשיקה למען לקוחותיה את מערכת 360 FRITZ CONTROL, המערכת המתקדמת ביותר למעקב אחר שרשרת האספקה. המערכת בעלת מגוון פיצ׳רים לשיפור וניהול אפקטיבי. פתרון זה מתבקש במיוחד, כאשר חברות שונות מסתמכות על לוחות הזמנים עד להגעת הסחורה אל לקוחות הקצה שלהן וזקוקות למידע חשוב זה על מנת לעמוד מול הבטחותיהן ללקוחות. לדברי אופיר שהרבני, סמנכ״ל מערכות המידע (CIO) בקבוצת FRITZ, ״המטרה שלנו לאפשר לכל לקוחותינו קבלת מענה איכותי ויכולת שליטה בזמן אמת מכל מקום ומכל מכשיר באופן פשוט, מאובטח ומהיר. המערכת עוברת שדרוגים בתדירות גבוהה וכיום נחשבת מובילה בתחומים רבים, בין היתר מאפשרת ניתוח מידע עצום בתוך שניות, זיהוי טרנדים וקבלת החלטות מהירות, מדויקות וחכמות בהתאם לתובנות המערכת – היום זה פשוט להיות בקונטרול״.

דרך מערכת FRITZ CONTROL לקוחות הקבוצה יכולים לעקוב אחרי כל התהליך, החל משילוח המטען, שינועו ועד קליטתו במחסן הלוגיסטי של הלקוח, או של קבוצת FRITZ, המציעה גם שירותי אחסון במחסנים לוגיסטיים מתקדמים. נציין שכיום, קבוצתFRITZ מעניקה מעטפת 360 מעלות לחברות לוגיסטיות, החל משילוח בינלאומי, טיפול בכל נושא התובלה, רכש, מימון ואחסון וניהול מלאי ומגוון שירותים גמישים לפי דרישה.

כל המידע מתקבל דרך מסך אחד
היתרון הבולט במערכת FRITZ CONTROL הוא האפשרות לראות את כל המידע הדרוש על המשלוחים הפעילים על מסך אחד המרכז את כל המידע יחד, כולל מערכת חכמה לטיפול יעיל בהזמנות, המאפשרת ביצוע, תעדוף, מיפוי וסינון לפי הפרמטרים השונים. ״את המערכת מפתחים מיטב אנשי הטכנולוגיה, בדגש על חוויית משתמש ייחודית ונגישות מרבית למידע תוך יצירת ערך עבור לקוחותינו. ערך זה מאפשר חסכון בזמן ועלויות תוך ייעול מקסימלי למערך הלוגיסטי. כך מספר לנו אופיר שהרבני וממשיך: ״דרך המערכת ניתן לצפות בכלל המשלוחים באוויר, בים וביבשה ולעקוב בזמן אמת, בלחיצת כפתור אחר כל משלוח גם כאשר הוא בתנועה. כאשר עובדים עם קבוצת פריץ גם בשאר החטיבות – המעקב במערכת הדיגיטל ממשיך להציג את תנועת המטענים לכל אורך הדרך, עד הגעתם ליעד הסופי דרך חטיבת התובלה של פריץ.
מדובר במענה טכנולוגי מתקדם, זמין בכף היד שנותן מענה מקצה לקצה – במלוא מובן המילה.

התייעלות עסקית ומקסום הרווחים
אם חשבתם לרגע שהמערכת מסיימת את תפקידה כאשר הסחורה מגיעה למחסן, חשבו שוב. דרך מערכת FRITZ CONTROL ניתן לנהל מעקב אחר קליטת המשלוח במחסן הלוגיסטי וניהול מלאי קיים, לפנות בלחיצת כפתור על כל שאלה ובקשה וכך ניתן להתייעל עסקית ולקבל שירות ברמה גבוהה. גם נציין שהמערכת מבוססת אלגוריתמים מתקדמים ומנגישה כלי BI ללקוחותיה, אלו מאפשרים קבלת תובנות עסקיות באופן יום יומי על סמך המידע הקיים במערכת וכך לקבל תובנות אשר משפיעות דרמתית על ההחלטות העסקיות השונות בארגון.

למידע נוסף על מערכת FRITZ CONTROL >>

רוצים להיות תמיד ב-control על התפתחויות חדשות בעולם שרשרת האספקה? הירשמו לניוזלטר ואנחנו כבר נדאג לעדכן אתכם!

זה הזמן להיות ב-Control

הרשמה למושב ״אוטומציה בשרשרת האספקה״

עלות השתתפות 175₪ כולל מע״מ - הנחה בלעדית למוזמני Fritz

איך תרצה לשלם