ידע זה כוח: הצצה מהירה למערכת שעתידה לשנות את פני עולם שרשרת האספקה

"בעולם של דלתות האיש עם המפתח הוא המלך" המשפט הזה מסדרת המופת 'שרלוק' של ה-BBC הוא המשל המושלם לצורך בנגישות מהירה ושקיפות בעולם ה-Big Data.

וזה בדיוק מה שמערכת FRITZ CONTROL מספקת לכם – "מפתח" לכל אותן "דלתות" לאורך שרשרת האספקה.

מה הן אותן דלתות? מידע על יבוא/יצוא ימי ואווירי, תובלה יבשתית, ניהול מלאים במרלו"ג, הצעות מחיר ומסמכים ודוחות. מדוע הן "דלתות"?

בגלל שברגע שהמידע אינו זמין ונגיש לנו כי הוא מנוהל דרך מספר רב של ממשקים חיצוניים, אנחנו לא באמת יודעים מה יש מאחורי הדלת.

ברגע שכל הסגמנטים מנוהלים דרך ממשק אחוד שנמצא בבעלותנו, לא רק הגישה למידע הופכת לנוחה יותר, אלא גם היכולת לבצע אינטגרציה בין כל אותם סגמנטים. מרגע שהמשלוח יצא ועד הרגע שהוא נקלט ביעד, יש לנו יכולת לדעת היכן הוא נמצא בזמן אמת. אותה אינטגרציה היא לא רק עניין של נוחות ושקיפות, אלא גם כלי עוצמתי שמאפשר לנו נגישות ויכולת לאתר ולשלוף מסמכים בצורה מהירה.

אך אולי הדבר החשוב ביותר הוא שמסד הנתונים המקיף שהמערכת מייצרת עבורנו מאפשר לנו להוציא פילוח נתונים ודוחות ביצוע סביב כל אותם סגמנטים המקושרים למערכת.

פילוח הנתונים בזמן אמת והדוחות מייצרים לנו תמונה מקיפה על הנעשה בעסק ומעניקים לנו את היכולת לקבל החלטות עסקיות כדי לדעת בדיוק מה עובד פחות טוב, מה עובד טוב ומה עובד מצוין! רק כך ניתן לרתום את כל המידע לטובתנו ולמקסם רווחים.

רוצים להיות תמיד ב-control על התפתחויות חדשות בעולם שרשרת האספקה? הירשמו לניוזלטר ואנחנו כבר נדאג לעדכן אתכם!

זה הזמן להיות ב-Control

הרשמה למושב ״אוטומציה בשרשרת האספקה״

עלות השתתפות 175₪ כולל מע״מ - הנחה בלעדית למוזמני Fritz

איך תרצה לשלם